Barkodlama

Barkodlama hizmeti, lojistik hizmet konusunda en önemli seçeneklerden bir tanesidir. Ürünlerin daha kolay yönetilebilmesi adına oldukça değerli olan barkodlama, ürünlerin saklanması konusunda da hayli özeldir. Siz de ürünlerinizin nasıl muhafaza edileceği ile alakalı endişe duyuyor olabilirsiniz. Dizayn Konsept ile kaliteden yana tercih kullanarak barkodlama ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve kalite odaklı çözümlerimizle sizlere en ideal alternatifleri sunmayı arzu ediyoruz.

Barkod, nakliye ve depolama süreçlerinde kullanıldığında çok avantajlı seçenekleri ön plana çıkarır. Zira depolamada karşı karşıya kalacağınız riskleri ortadan kaldırmak adına Dizayn Konsept ile kusursuz bir sürece imza atın!

barkodlama

Barkodlama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Barkod, son yıllarda markaların ürün yönetimini gerçekleştirmek adına tercih ettikleri seçeneklerin başında gelmektedir. Bu nedenle de hem popüler bir hizmet olmayı başaran barkodlama hem de beklentilerinize cevap vermeyi hedefler. Bu işlemin nasıl gerçekleştirileceğine dair detaylar için aşağıda bütün süreci inceleyebilirsiniz.

Ürünlerin Tasnif Edilmesi

Depolanması ya da nakledilmesi gereken ürünlerin nasıl işleneceğini öğrenmeden önce ayrıştırma işlemine bir bakmak gerekir. Bu kapsamda da ürünlerin tasnifi oldukça değerlidir. Barkodlama esnasında bir karışıklığa neden olmayacak şekilde ürünler gruplandırılarak barkodlama işlemine hazırlanır. Burada önemli olan aynı tipteki ürünlerin kodlanırken aynı grupta olmasıdır.

Barkodlama İşlemi

Teknolojik imkanları maksimum verimlilikle kullanan Dizayn Konsept, barkodlama konusunda kusursuz bir çözüm üretmeyi başarır. Bu nedenle de yapılması gereken tek şey barkodlamanın ayrıştırılan ürünlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Barkod vurma sırasında işletme özellikleri ve diğer bütün detayların dikkate alındığından söz etmek gerekir. Depolanacak ya da sevk edilecek ürünlerin herhangi bir karışıklığa neden olmadan barkodlanması sayesinde en kaliteli sonuçlara ulaşmak mümkün olur.

barkodlama-hizmetleri

Barkod Neden Bu Kadar Önemli?

Barkod kullanımı her tür işletme ve kurumda değerli bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Zira ürün yönetimi ve depolamada çok ciddi avantajları ön plana çıkaran barkodlama sayesinde dilediğiniz çözümleri kısa sürede yakalayabileceksiniz. Aşağıda barkodlama hizmetleri ile sizi bekleyen avantajların neler olduğunu inceleyebilirsiniz.

  • Ürün yönetimini basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz,
  • Yeni siparişlerle alakalı stok takibi yapabilirsiniz,
  • Tükenmekte olan ürünleri inceleyerek yeni bir tedarik süreci başlatabilirsiniz,
  • Müşterilere yanlış ürün sevk edilmesi gibi ciddi hataların önüne geçebilirsiniz,
  • Ürünlerin fiyatlandırmasında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız,
  • Ürünlerin farklı tip ve modelleri olduğunda bunların varlığını tespit etme süresini olabildiğince düşürebilirsiniz.

Tüm bu avantajları düşündüğünüzde barkodlama hizmtinin değeri oldukça fazladır. Detayları dikkate alarak ve kusursuzluğu ön planda tutarak siz de Dizayn Konsept ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Dizayn Konsept, beklentilerinize cevap verirken kaliteden asla taviz vermez.

Barkodlama Hizmeti Fiyatları

Barkodlama çözümleri pek çok insanın dikkatini çeken alternatiflerden bir tanesidir. Bu nedenle de barkod vurarak kayıt altına alınan ürünlerin kalitesinden yarar sağlamak muhtemeldir. Bu konuda da Dizayn Konsept ayrıcalıklarından faydalanmanızı öneriyoruz. Peki, bu hizmetin karşılığında ödemeniz gereken ücretler nelerdir?

Barkodlama hizmetlerinde fiyatların belirlenmesini ürünlerin miktarı ve niteliği belirler. Bu nedenle de ürün sayısı ne kadar artarsa ürünün tipine de bağlı olarak ödemeniz gereken ücretler o denli fazla olacaktır. Siz de kalite ve kusursuzluğu yakalamayı arzu ediyorsanız dikkat etmeniz gereken tek şey Dizayn Konseptin size sunacağı hizmettir.

Size hem kaliteli hem de yüksek standartlarda hizmet sunarken fiyatlar konusunda da kaliteden yana taviz vermiyoruz. Fiyatlarla alakalı en doğru sonuçlara ulaşmak adına uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Size özel fiyatlar ile kaliteden yararlanmanıza imkân sağlıyoruz. Üstelik sürekli destek sunmayı da ihmal etmiyoruz.