İç Nakliye Hizmetleri

İç nakliye hizmetleri konusunda kusursuz sonuçlar sunmayı başaran bir marka olarak Dizayn Konsept beklentilerinize cevap verir. Bu bağlamda ihtiyaç duyduğunuz her türlü lojistik imkana bize ulaşarak kavuşabilirsiniz. Güvenli nakliye süreçleri ve kaliteden yana en ideal çözümleri sunarken ihtiyaçlarınıza hızlı bir çözüm üretiyoruz.

İç nakliye, ulusal sınırlar içerisinde gerçekleşen her türlü taşımacılık faaliyetine denir. Nakliye sırasında kullanılan araçlar farklılaşsa da sınırların aynı olması bu nakliye hizmetinin iç nakliye olarak adlandırılmasına neden olur. Nakliyede sunduğumuz başarılı çözümlerin temelinde daima müşteri odaklılık vardır. Bu anlamda Dizayn Konsept’i tercih ederek size en uygun sonuçlara ulaşabileceğinizi unutmamalısınız.

iç nakliye

İç Nakliye Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Nakliye süreçlerinde kaliteye odaklanan bir anlayışla hareket ederken sizlerden gelen her talebe cevap vermeyi umuyoruz. Bu kapsamda da nakliyede planlamaya oldukça önem veriyoruz. Talep ettiğiniz nakliye hizmetleri için öncelikle en uygun aracın hangisi olduğuna karar veriyoruz. Araç belirleme ve projelendirme süreçlerinden sonra nakliyenin güvenle gerçekleşmesi adına çaba sarf ediyoruz.

Nakliyenin hedef ve kaynak adres arasında gerçekleşmesi sırasında fiyat, süre ve pratiklik konularına önem veriyoruz. Hizmetin güvenle gerçekleşmesinin bizim için en değerli husus olduğunu biliyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Siz de bu konuda en başarılı alternatiflerden yararlanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite ve yüksek standartlarda çözümler için iç nakliye hizmetlerimize başvurabilirsiniz.

İç Nakliye Hizmetinde Fiyat Belirlemesi Nasıldır?

Nakliye, bir malın iki adres arasındaki taşınması sürecinde gerçekleşen her türlü işlemin genel adıdır. Bu nedenle de iç nakliyeden fayda sağlamak istiyorsanız kesinlikle fiyatı belirleyen unsurları dikkate almalısınız. Peki, bu unsurlar nelerdir? Gelin daha yakından bir göz atalım!

Taşınacak Malın Ağırlığı ve Ölçüleri

Parsiyel yükleme hizmetlerinde önemli bir detay olarak kabul edilen ölçü ve ağırlığın proje yükler için de önemli olduğundan söz edilebilir. İç nakliye hizmetlerinde tercihiniz ister parsiyel yükleme ister proje yükleme olsun ağırlık ve ölçüleri belirleyerek fiyatlar konusunda en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Dizayn Konsept olarak amacımız sizlere en uygun fiyatı sunmak olsa da bu konuda detayları bilmeden bir fiyat sunmak oldukça güçtür.

iç-nakliye-hizmetleri

Malların Varacağı Adres

İç nakliye hizmeti, ulusal sınırlar içerisinde gerçekleşse de mesafe oldukça değerlidir. Bu nedenle de hedef adres ile kalkış adresi arasındaki uzaklığı dikkate almak gerekir. Çok yakın mesafeler için standart ücretlerden söz etmek mümkün olsa da uzun mesafeler için km hesabı yapılmaktadır. Dizayn Konsept olarak her mesafede sizlere çözüm üretirken kaliteden yana taviz vermemeye özen gösteriyoruz. En uygun fiyatlardan faydalanmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lashing Hizmetleri

İç nakliye hizmetlerinde zaman zaman lashing hizmetleri talep edilmektedir. Ürünlerin devrilme ya da düşme gibi durumlarla karşı karşıya kalması olasıdır. Bu durumda lashing hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Siz de iç nakliyede kusursuz çözümlere ulaşmak adına lashing hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ücretlerin artışına neden olabilecek bu durumu ele alarak en ideal fiyatları yakalayabilirsiniz. Lashing yalnızca iç nakliyede değil uluslararası nakliyede de sunulan bir hizmettir.

Dizayn Konsept Ayrıcalıkları ile İç Nakliye Hizmetleri

Nakliye çözümleri ile sizlere destek olurken kaliteden yana tercih kullanmanıza imkân sağlıyoruz. Güçlü filomuz ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde sizlere kusursuz bir nakliye çözümü vaat ediyoruz. Sadece fiyatı değil müşteri memnuniyetini de önemseyen bir bakış açısıyla sizlere destek oluyoruz.

Nakliye hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz ayrıcalıklarla dolu seçenekler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar, hizmet anlayışı ve çok daha fazlası için bizden destek alabilirsiniz. Kaliteden yana en ideal çözümler Dizayn Konsept’te!