Proje Taşımaları

Proje taşımaları; ağırlık ve ölçüleri standardın üzerinde olan yükler için tercih edilen yükleme seçeneklerinden bir tanesidir. Bu kapsamda bir proje taşımasından söz edilecekse önemli olan nakliyenin nasıl gerçekleştirileceğinden ziyade güvenli bir şekilde tamamlanmasıdır. Dizayn Konsept olarak kaliteden yana tercih kullanmaya özen gösteriyoruz. Üstelik proje taşımalarında elde ettiğimiz başarıyla beklentilerinize uygun seçenekler ortaya koyuyoruz.

proje-taşımaları

Proje Taşımaları Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Proje taşımalarının nasıl gerçekleştirildiğini merak ediyor olabilirsiniz. Zira, sıra dışı bir taşıma seçeneği olarak da kabul edilen proje taşımalarının aşağıdaki şekilde gerçekleştirilmektedir.

Proje Taşımasının Oluşturulması

Nakliye işlemlerinde öncelikle Dizayn Konsept olarak gelen bütün talepleri ele alıyoruz. Bu konuda talebin nasıl işleneceği ve yüklemenin mümkün olup olmayacağı konusunda işlemler gerçekleştirilmektedir. Dizayn Konsept olarak kaliteden yana tercih kullanmak adına başarılı çözümleri oluşturmayı arzu ediyoruz.

Proje Taşıması için Planlamanın Gerçekleştirilmesi

Taşımanın nasıl gerçekleştirileceği konusunda öncelikli olarak planlama yapılması gerekmektedir. Planlama konusunda hangi aracın kullanılacağı ve hangi rotanın tercih edileceği ile ilgili seçeneklerin ön planda olacağı söz konusudur. Bu kapsamda yapılması gereken sadece proje taşımalarının nasıl gerçekleşeceği ile ilgili detaylara yön vermektir. Aksi takdirde en ufak bir detayın dahi proje taşımasını sekteye uğratacağından söz etmek mümkün olacaktır.

Taşımada Rotanın Belirlenmesi ve İzinlerin Alınması

Proje taşıması gerçekleştirileceğinde en önemli detay doğru rotanın belirlenmesidir. Rota belirlendiğinde oluşabilecek bütün risklerin önlenmesi gerekmektedir. Zira çok uzun bir yükün rotadan kaynaklanan bir sorun nedeniyle ilerleyememesi halinde sorunlar yaşanması mümkündür. Dizayn Konsept olarak tüm bu süreçlerle ilgili kusursuz bir planlama yapıyoruz.

İzin alma süreçleri ile alakalı da ilgili kurumlardan gerekli çözümlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Yolun bu konuda taşımaya uygun olup olmadığının belirlenmesi adına iznin alınmasına olanak tanıyoruz. Taşımada karşılaşabileceğiniz risklerin önüne geçmek adına Dizayn Konsept’i tercih ederek kusursuzluktan fayda elde edebilirsiniz.

proje-taşımaları-hizmetleri

Proje Taşıma Fiyatları Daha Yüksek mi?

Proje taşımalarında fiyatların daha yüksek olduğu düşüncesi genellikle bu konuda hizmet almanın önüne geçer. Peki, gerçekten de proje taşımalarında fiyatlar beklentilerinizden fazla mıdır?

Proje taşımaları standart bir taşımadan çok daha zorludur. Bu nedenle de gerek tercih edilen nakliye yöntemi gerekse de proje ile ilgili detayların titizlik gerektirmesi söz konusudur. Eğer siz de bir proje taşımasından fayda sağlamak istiyorsanız kesinlikle doğru fiyatlandırma için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Proje taşımalarında fiyatların belirlenmesinde yükün cinsi, boyutları, ağırlığı, alınması gereken izinler ve kullanılacak olan nakliye türlerinin değerli olduğu söylenmelidir. Dizayn Konsept olarak proje taşımalarında en başarılı seçeneklerden faydalanmanıza olanak sağlarken bütçenizi zorlamayacak alternatifler sunuyoruz. Size de sadece kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak kalıyor.

Proje Taşımaları Riskli midir?

Nakliye süreçleri daima riskli olarak kabul edilse de proje taşımalarının diğer pek çok taşıma seçeneğine nazaran zorlayıcı olduğundan söz etmek gerekmektedir. Çünkü boyutlar sıra dışı olduğu gibi yükün devrilmesi veya nakliye aracı üzerinden düşmesi sıradan yüklere nazaran daha büyük bir ihtimaldir. Hem aracı kullanan kişi hem de yol kontrollerinin gerçekleştirilmesi noktasında titiz çalışmalar gerekmektedir.

Dizayn Konsept olarak riskleri en aza indirmeyi arzu ediyoruz. Üstelik bu konuda tecrübemizden fayda sağlayarak kusursuz bir sürece imkân tanıyoruz. Siz de proje taşımaları ile alakalı en ideal seçeneklerden yarar sağlamak adına Dizayn Konsept ile ilgili bizlere başvurabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ve kaliteden yana taviz vermeyen anlayışımızla sizlere destek oluyoruz. Kaliteden fayda sağlamak adına tercihiniz Dizayn Konsept olsun!