Serbest Depolama İşlemleri

Serbest depolama işlemleri ile ilgili firmamız Dizayn Konsept sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dizayn Konsept, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak birbirinden kaliteli hizmetler sunmaktadır. Hem gümrüklü hem de gümrüksüz depolama çözümleri ile ürünlerinizin oldukça güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesi sağlanmaktadır. Bu doğrultuda siz de serbest depolama işlemleri ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz.

serbest-depolama-hizmetleri

Serbest Depolama Nedir?

Serbest depolama işlemleri ya da gümrüksüz depolama işlemleri olarak bilinen bu işlemler ihracat ve ithalat yapılırken önemli olan işlemlerdir. Serbest depolamanın en büyük avantajı depolanan ürünlerin gümrükleme işlemlerine tabi tutulmamasıdır. Bu nedenle söz konusu depolar serbest depolama ismini almıştır. Serbest depolama da bulunan ürünlerin genel olarak gümrük işlemleri tamamlanmış şekildedir. Aksi takdirde bu depolarda bulundurulması mümkün değildir. Serbest dolaşım hakkı bulunmayan ürünlerin gümrük işlemlerinin depolanmadan önce gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi söz konusu olduğunda ürünlerin serbest depolar yerine antrepoda bekletilmesi gerekmektedir.

Serbest Depolama İşlemlerinin Kapsamı

Serbest dolaşımda olmayan ürünler depolanabilmek için serbest depolama olmayan ürünler serbest depolama hizmetlerinden faydalanılarak depolanmaktadır. Bu doğrultuda firmamız Dizayn Konsept, sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. Peki, firmamız kapsamında sizlere sunulan serbest depolama işlemlerinin kapsamını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür.

  • Gümrük işlemlerinin tamamlanması işletmeler ve ürünler için önemli bir süreçtir. Gümrük işlemlerini tamamlayan ürünler sahipleri tarafından çekilmediğinde serbest depolama alanlarında bekletilmektedir.
  • Serbest depolama alanı olarak sizlere sunduğumuz çözümler son derece güvenilirdir. Güvenilir bir şekilde depolarda bekletilen ürünler herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan sahiplerine teslim edilmektedir. Ürün depolama işlemleri ile ilgili antrepo işlemlerinde ki tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu da ürünlerin güvenilir bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır.
  • Serbest depolama işlemlerinden gümrükleme işlemlerini yaptıran herkesin yararlanması mümkündür. Bu sayede ürünlerinizin nerede depolanacağı ile ilgili herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamanıza gerek yoktur.

serbest-depolama

Serbest Depolama İşlemlerinde Dizayn Konsept’i Tercih Edin!

Dizayn Konsept, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunan bir firma olarak karşınıza çıkmaktadır. Tüm amacı faaliyet gösterdiği alanlarda müşteri memnuniyeti sağlamak olan Dizayn Konsept Lojistik, değerli ve profesyonel çözüm ortakları ile müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra kalite odaklı çözümler sunan firmamız Dizayn Konsept Lojistik uygun fiyatlar ile de gönülde taht kurmayı başarıyor. Depolama alanlarında koruma noktasında da en başarılı şekilde çözümler sunan Dizayn Konsept, bütçe dostu ve yüksek performanslı çözümler ile ulaşılabilir konumdadır. Bu noktada kaliteli ve profesyonel hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.