Yurtiçi Lojistik Dağıtım Hizmetleri

Yurtiçi lojistik dağıtım hizmetleri, ürünlerin son kullanıcıya ulaştırılmak amacıyla tercih edilen lojistik hizmetlerden bir tanesidir. Kaliteli, yüksek standartlarda ve her yönüyle kusursuz bir hizmet olan yurtiçi lojistik dağıtım çözümleri sayesinde siz de başarılı bir sonuca ulaşabileceğinizi unutmamalısınız. Dizayn Konsept olarak bu konuda en ideal hizmetlerle sizlerin beklentilerine cevap veriyoruz.

Ticari faaliyetlerin her geçen gün artış gösterdiği bir ortamda lojistiğin değeri de hayli fazladır. E-ticaret ve diğer ticari faaliyetler düşünüldüğünde çok değerli bir çözüme dönüşen yurtiçi lojistik dağıtım hizmetleri ile alakalı Dizayn Konsept ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda en özel alternatifleri sizlerle buluşturmaya önem gösteriyoruz. Aşağıda yurtiçinde gerçekleşen lojistik faaliyetlerle alakalı en ideal hizmetlerin neler olduğuna bir göz atabileceksiniz.

yurtici-lojistik-dagitim-hizmetleri

Soğuk Zincir Taşımacılığı

Yurtiçinde gerçekleştirilen taşımacılık hizmetlerinden bir tanesi de soğuk zincir taşımacılığı olarak kabul edilmektedir. Bu taşıma türünü diğerlerinde ayıran en önemli konulardan bir tanesi de ürünlerin herhangi bir şekilde hijyenik ortamdan ayrılmaması ve soğuk ortamda kalmasıdır. Genellikle gıda ürünlerinin ön planda olduğu bu alternatif ile soğuk zincir taşımacılığının gerçekleştirildiğinden söz etmek gerekir.

Yurtiçinde her noktaya ve dilediğiniz zaman hizmet götüren bir anlayışa sahip olan Dizayn Konsept, kaliteden asla taviz vermez. Bu özelliğiyle Dizayn Konsept, yurtiçi lojistik hizmetleri konusunda farkını ortaya koyar. Siz de kalite ve yüksek standartlarda seçeneklerden fayda sağlamak istiyorsanız mutlaka kusursuz filomuzdan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık hizmetlerinden fayda sağlamak adına size en uygun seçeneklerle ön plana çıkabilirsiniz. Taşımada bir tam tır ya da konteyner yüklemek çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Bu durumda düşük miktardaki yüklerin bir araç içerisine paylaştırılması söz konusu olur. Söz konusu alternatif sayesinde sadece kaliteli sonuçlar değil bütçe dostu alternatifler de yakalamak mümkündür.

Dizayn Konsept, sizlerden gelen parsiyel yükleme taleplerine uygun olarak uygun maliyet, uzman kadro ve sigortalı taşıma anlayışı ile çözüm üretmeyi başarır. Üstelik kaliteden yana asla taviz vermeyen bir bakış açısına sahip olan firmamızla size en uygun seçeneklerden yararlanabileceksiniz. Yüksek standartlar, kalite ve çok daha fazlası için yapmanız gereken sadece size uygun bir seçim yapmak.

yurtici-lojistik-dagitim

Dedike Dağıtım Çözümleri

Size ait bir filo oluşturmanın maliyetli olacağını ve iş yükü getireceğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu durumda Dedike dağıtım çözümleri ile size en uygun alternatiflerden yararlanmanız olasıdır. Genellikle e-ticaret firmalarının tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi olan Dedike dağıtım zincir marketler için de özeldir.

Sürücülerin tek bir yerden kontrol edildiği, araç güzergâhının denetlendiği, sermaye gerektirmeyen ve sürpriz yakıt maliyetlerini ortadan kaldıran bu seçenekle siz de en başarılı çözümlere ulaşabileceksiniz. Dizayn Konsept olarak Dedike filo hizmetlerimizle size en uygun çözümlerin neler olacağını belirliyoruz.

FTL Taşımacılık

Parsiyel taşıma, yurtiçi hizmetlerde kusursuz çözümler sağlarken kaliteden yana tercih kullanmanıza da olanak tanır. Bu nedenle de parsiyel taşıma önemlidir. Ancak yükün miktarı düşünüldüğünde FTL taşımacılık seçeneklerinden yararlanmak da muhtemel olabilmektedir. Bu nedenle de size en uygun seçeneği Dizayn Konsept ile tercih etmeniz daha ideal olacaktır.

Kalite, yüksek standartlar ve çok daha fazlası için yapmanız gereken sadece size uygun bir hizmet ile kaliteye odaklanmaktır. Zira FTL taşımacılık Dizayn Konsept hizmetleri arasında size en uygun seçeneklerden bir tanesi olur. Amaç kaliteyi en yüksek standartlarda sunmak olduğundan Dizayn Konsept’i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.